Titles you rated
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
A Haunting in VeniceRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5