Series
Ratings
124
Kang's KitchenRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0