Series
Ratings
39
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0