Movies
Ratings
855
Olympus Has FallenRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.5