Series
Ratings
66
GoblinRated ★ 4.5
Romantic PrincessRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0