Titles you rated
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 2.5
ColorfulRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0