Movies
Ratings
264
Patch AdamsRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Fly Away HomeRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0