Movies
Ratings
442
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 5.0
Secret ZooRated ★ 1.0
Frozen IIRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 2.5
47 Meters Down: UncagedRated ★ 2.0
ExitRated ★ 5.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.5
The WhisperingRated ★ 1.5