Movies
Ratings
336
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The LadyRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 4.5
Red FamilyRated ★ 4.5
The Red ShoesRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 5.0
Frozen FeverRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0