Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5
PolarRated ★ 1.5
WonkaRated ★ 3.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Water LiliesRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5