Movies
Ratings
507
Inside Out 2Rated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
You Were Never Really HereRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
VolverRated ★ 4.5
New Year BluesRated ★ 4.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 3.0
CarnageRated ★ 4.5