Movies
Ratings
116
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 1.5
I Am LegendRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0