Titles you rated
Good NewsRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
It ComesRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
RudderlessRated ★ 4.5
CarrieRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.5
RinguRated ★ 4.0
The Evil DeadRated ★ 2.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0