Titles you rated
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 데스(죽음)Rated ★ 3.0
- 다큐프라임 - 기생Rated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 넘버스Rated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 수학의 위대한 여정Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
KRated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.0
- Yona of the DawnRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0