Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.5
The Half of ItRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 2.5
New RecordRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5