Titles you rated
Zombieland: Double TapRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
CrawlRated ★ 1.5
The GiverRated ★ 4.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 4.0
The CounselorRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.5- SpliceRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
HalloweenRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
Lucid DreamRated ★ 3.0
Triple FrontierRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0- SawRated ★ 5.0
The BoyRated ★ 4.0
House of the DisappearedRated ★ 2.0