Series
Ratings
19
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
SalvationRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 5.0