Movies
Ratings
25
Man on the EdgeRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
FriendRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0