Movies
Ratings
77
AssassinationRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
MotherRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
300Rated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.5