Titles you rated
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.5
Detective Conan: Kudo Shinichi Returns! Showdown with the Black OrganizationRated ★ 3.0
Hunter X Hunter: Phantom RougeRated ★ 4.0
No BreathingRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0