Titles you rated
MadagascarRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
ShortbusRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 2.5
Kick the MoonRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
HancockRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 2.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.5
V for VendettaRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0