Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Life's PunchlineRated ★ 3.5
Just DanceRated ★ 3.0
RikuohRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
Offline LoveRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Light of My LionRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
SupacellRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0