Titles you rated
Perfect BlueRated ★ 4.0
Last ChristmasRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Forever YoursRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 2.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 1.5
CruellaRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
LoveRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 3.5
Dear JohnRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 4.0
Fear and Loathing in Las VegasRated ★ 3.0
2LDKRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 2.5