Movies
Ratings
770
North by NorthwestRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
StealthRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 4.5
Red, White & Royal BlueRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 1.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Red BalloonRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 4.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.0