Titles you rated
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 4.0
Hazbin HotelRated ★ 4.0
Fate/strange Fake -Whispers of Dawn-Rated ★ 4.0- 주관식당Rated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Akiba Maid WarRated ★ 2.0
Tsubasa ShunraikiRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 3.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0- Doki Doki Legend Magic Circle Guru GuruRated ★ 4.5
xxxHOLiCRated ★ 3.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 3.0