Titles you rated
The UnjustRated ★ 2.5
Ad AstraRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Lost in SpaceRated ★ 2.0
MidwayRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 2.0
Escape RoomRated ★ 2.5
Children of MenRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 4.0
Nineteen Eighty-FourRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Sausage PartyRated ★ 3.5
PaulRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5