Series
Ratings
45
Maximilian and MarieRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.5
DevsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
TabooRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
American GodsRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
SmallvilleRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
LostRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0