Movies
Ratings
27
Our TimesRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0