Titles you rated
The Promised NeverlandRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 2.5
Overprotected KahokoRated ★ 2.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Still 17Rated ★ 2.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 0.5
Shopaholic LouisRated ★ 1.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Beating AgainRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.0