Titles you rated
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.0
CallRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 1.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.0