Series
Ratings
285 Find Me in Your MemoryRated ★ 2.5 Find Me in Your MemoryRated ★ 2.5
 RiverdaleRated ★ 3.0 RiverdaleRated ★ 3.0
 My Father is StrangeRated ★ 4.5 My Father is StrangeRated ★ 4.5
 Fight For My WayRated ★ 1.0 Fight For My WayRated ★ 1.0
 Zettai KareshiRated ★ 4.0 Zettai KareshiRated ★ 4.0
 Sweet Stranger and MeRated ★ 5.0 Sweet Stranger and MeRated ★ 5.0
 Mr. BackRated ★ 2.0 Mr. BackRated ★ 2.0
 IljimaeRated ★ 4.0 IljimaeRated ★ 4.0
 WantedRated ★ 4.0 WantedRated ★ 4.0
 Padam PadamRated ★ 3.5 Padam PadamRated ★ 3.5
 Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.5 Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
 Five EnoughRated ★ 3.5 Five EnoughRated ★ 3.5
 Listen to My HeartRated ★ 4.0 Listen to My HeartRated ★ 4.0
 Boys Over FlowersRated ★ 3.5 Boys Over FlowersRated ★ 3.5
 Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.0 Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.0
 Hello, FranceskaRated ★ 2.0 Hello, FranceskaRated ★ 2.0
 Hello, FranceskaRated ★ 2.5 Hello, FranceskaRated ★ 2.5
 High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5 High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
 High Kick Through The RoofRated ★ 3.5 High Kick Through The RoofRated ★ 3.5