Titles you rated
Demi-Gods and Semi-DevilsRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0