Titles you rated
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
BloodhoundsRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Behind Her EyesRated ★ 2.5
The InnocentRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5