Series
Ratings
79- GintamaRated ★ 5.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 2.0
Designated SurvivorRated ★ 2.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 2.0
Money Heist season 2Rated ★ 2.0
Marvel's The PunisherRated ★ 2.5
Marvel's The PunisherRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 3.0