Movies
Ratings
68
VivaRated ★ 5.0
Chico & RitaRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
SaltRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 5.0