Titles you rated
Bad FamilyRated ★ 5.0- BonobonoRated ★ 5.0
Hare+GuuRated ★ 5.0- BeybladeRated ★ 5.0
- 유희왕 1기Rated ★ 5.0
SlayersRated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0- Do You Know Taekwondo?Rated ★ 5.0
Mr. BogusRated ★ 5.0- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0- Invisible ManRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 5.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 1.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0