Series
Ratings
446
Dr. SlumpRated ★ 3.0- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 4.0
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 3.0- Rozen Maiden: TräumendRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.5
PianoRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0- Rosen MaidenRated ★ 4.0
- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 3.0
- おせんRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 2.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 3.0