Movies
Ratings
83
The Devil's GameRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 2.0
Rough CutRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 2.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 1.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Mr. NobodyRated ★ 5.0
Last VegasRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0