Movies
Ratings
228
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Mission: CrossRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
ZoeRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0