Titles you rated
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
PastaRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 1.5