Movies
Ratings
14
Begin AgainRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0