Movies
Ratings
230
An Autumn AfternoonRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
Tony TakitaniRated ★ 4.0
Take the Money and RunRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 4.5
Lars and the Real GirlRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
When I Get Home, My Wife Always Pretends to be DeadRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0