Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0- 다큐프라임 - 왜 우리는 대학에 가는가Rated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0- Initial D: Second StageRated ★ 4.5
Initial D: First StageRated ★ 4.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0- Bizarre BunchRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0