Titles you rated
BlindnessRated ★ 4.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Coco Chanel & Igor StravinskyRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Therapy for a VampireRated ★ 2.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
My Blueberry NightsRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
OasisRated ★ 4.5
PinaRated ★ 4.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.0
SidewallsRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
I Am LoveRated ★ 5.0