Series
Ratings
29- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5