Titles you rated
Delivery ManRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 5.0
Thermae RomaeRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0