Series
Ratings
53
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.5
Ranma 1/2Rated ★ 4.5- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 4.0
- BonobonoRated ★ 5.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0- TransparentRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
Tales of the BizarreRated ★ 4.0- Stand up!!Rated ★ 4.0
- Flower Shop Without a RoseRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0