Titles you rated
HotelierRated ★ 5.0
TomatoRated ★ 5.0- The Final MatchRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 5.0
The Flower in PrisonRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 5.0
The Accidental CoupleRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 5.0
- You Are My DestinyRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 5.0
Dr. JinRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 5.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 5.0