Series
Ratings
95
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 0.5
Black KnightRated ★ 0.5
GlitchRated ★ 0.5
The Silent SeaRated ★ 1.0
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
My NameRated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 3.0
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 5.0
3%Rated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0