Movies
Ratings
227
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 1.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
Twilight GangstersRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Best ChefRated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0